Korduma Kippuvad Küsimused:

 

KAUPADE TELLIMINE

Kaupade tellimiseks tuleb saata vastavasisuline teade: valige Kontaktid / edastatav tellimus.
Vastuseks saate E-mailile arve, ettemakuarve või tellimuse kinnituse. Ebapiisava info korral küsime täiendavaid andmeid.

Pillidega  kuuluvad komplekti rihmad ja kohver. Kõigi uute pillide hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Probleemide puhul pöörduda Akordion Centrum OÜ, +372 5022771, akordioncentrum@hot.ee

 

SAATMISKULUD

Tarvikute hindades sisalduvad saatmiskulud.
Muude toodete saatmiskulud vastavalt Eesti Posti ja Cargobus OÜ kehtivatele hinnakirjadele.

 

TASUMINE

Kaupu saab osta  järelmaksuga alates 320 € (5000-kroonisest) tellimusest. Müüja võib nõuda ettemaksu kuni 50% kauba hinnast, ülejäänud summa tasub tarbija kauba kättesaamisel. Ettemaksu hulka loetakse mistahes summat, mida tarbija peab enne kauba kättesaamist tasuma. Kui tarbija soovib teha tellitud kauba eest 100% ettemaksu, peab ta esitama  sellekohase taotluse, saates selle: valige kontaktid / infopäring.

 

TINGIMUSED

Kõigile uutele toodetele on garantii min 2 aastat. Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi 30 päeva jooksul alates toote tagastamisest (v.a transpordikulu). Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui valik ei ole koheselt saadaolevate pillide hulgast, pill on tellitud tarbija esitatud tingimuste kohaselt. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.